Dünyanın heryerinden ülkemizin limanlarina ve ülkemizden dünyanin istemiş olduğunuz her yerine güçlü ağımız sayesinde gerek komple gerekse parsiyel yük olarak , liman veya kapı teslimi olarak konteyner servisi vermekteyiz.

Oncelikli hedefi müsteri memnuniyeti olmak uzere sekillenmis olan sirketimizin amaci , siz degerli musterilermize verimli hizmet,fayda ve basari sunmaktir.

Komple Konteyner Taşımacılığı

Ihracat ve ithalat bazinda siz degerli muşterilerimizin talepleri doğrultusunda gerek liman teslimi gerekse kapı teslimi her çesit konteyner servisi en uygun sartlarda vermekteyiz

 

Parsiyel Konteyner Taşımacılığı

Dunya üzerinde güçlü acenta ağımız sayesinde ithalat ve ihracat bazinda tum parsiyel ( LCL) yuklerinizi en uygun şartlarda taşimak üzere servis vermekteyiz.

İZMİR

  • Mansuroğlu Mahallesi Ankara Cad. No:81 K:12 D:90 Bayraklı Tower, Bayraklı/ İZMİR
  • (+90) 0232.503 13 84 pbx
  • info@sonarlojistik.com

Fransa'ya taşıma yapan firmalar Bulgaristan'a taşıma yapan firmalar Kosova’ya taşıma yapan firmalar Makedonya'ya taşıma yapan firmalar Yunanistan'a taşıma yapan firmalar Karadağ’a taşıma yapan firmalar Bosna Hersek'e taşıma yapan firmalar Romanya'ya taşıma yapan firmalar İtalya'ya taşıma yapan firmalar İspanya'ya taşıma yapan firmalar