SM Forwarding olarak grup firmalara güvenli bir şekilde hizmet vermeyi amaçlayan işletmemiz nevi değişikliğine giderek 2018 yılında  sonar lojistik Dağ.Depolama Taşımacılık ve Tic A.Ş olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

          Müşterilerimize sunduğumuz istikrarlı ve güvenilir hizmetle Sonar Lojistik A.Ş. olarak faaliyet göstererek firmamız kurulduğu günden beri dürüst ve kaliteli çalışma anlayışını ön planda tutmaktadır. Kara, Deniz ve Hava Taşımacılığı ile birimlerimiz ve vasıflı çalışanlarımızla öncü firmalar arasında yer almaktan memnuniyet duyuyoruz. 

          İşletmemiz çevreye ve topluma duyarlı çalışma prensibiyle fark yaratan vizyoner bakış açısıyla sektöre örnek olmaktadır. İşini özveriyle severek yapan ekibimizle müşteri odaklı, hızlı ve doğru iletişimle hizmet vermekten onur duyuyoruz.

İZMİR

  • Mansuroğlu Mahallesi Ankara Cad. No:81 K:12 D:90 Bayraklı Tower, Bayraklı/ İZMİR
  • (+90) 0232.503 13 84 pbx
  • info@sonarlojistik.com

Fransa'ya taşıma yapan firmalar Bulgaristan'a taşıma yapan firmalar Kosova’ya taşıma yapan firmalar Makedonya'ya taşıma yapan firmalar Yunanistan'a taşıma yapan firmalar Karadağ’a taşıma yapan firmalar Bosna Hersek'e taşıma yapan firmalar Romanya'ya taşıma yapan firmalar İtalya'ya taşıma yapan firmalar İspanya'ya taşıma yapan firmalar